eCMR prototipo vystymo, naudojant Blockchain technologiją, pristatymas virtualioje konferencijoje

2002 m. birželio mėn. įvyko „Digital Innovation Network“ virtuali konferencija, kurioje Fitek EDI komanda pristatė kuriamą eCMR prototipą. Renginyje buvo koncentruotasi į p

rojekto veiklas, išplėtojant elektroninio krovinių važtaraščio (eCMR) ir „Pažink savo klientą“ (en. Know Your Customer (KYC)) kryptines veiklas.

Inna Nosach iš Estonian Ministry of Economic Affairs and Communications renginyje pristatė patį prototipo kūrimo procesą iš DIGINNO-Proto perspektyvos, supažindino auditoriją su iššūkiais bei ateities planais, susijusiais su logistikos proceso skaitmenizavimu Europoje. Jos prezentaciją galite peržiūrėti ČIA .

Fitek EDI atstovė Greta Gelgotaitė renginyje pristatė prototipo kūrimo progresą, DLT technologiją, kuria yra kuriama prototipas. Akcentuodama tai, kad prototipas, tai iš tikrųjų yra eCMR indeksų registro sistema:  sistema, kurioje keičiamasi viešosios CMR dokumento dalies informacija tarp skirtingų šalių, Greta pristatė prototipo veikimo principus. Po pristatymo kompanijos direktorius Rišardas Bedulskis atsakinėjo į konferencijos dalyvių klausimus apie prototipo vystymą, naudojamą technologiją bei tolimesnius žingsnius. Prezentaciją galite peržiūrėti ČIA.

Fitek EDI komanda kartu su partneriais DIGINNO-Proto projekte laimėjo viešųjų pirkimų konkursą ir jau nuo 2020 m. balandžio mėn. vysto eCMR prototipą testavimui tarp keturių šalių: Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos. Partnerių komandoje kartu su Fitek EDI specialistais dirba ekspertai iš Intepia OÜ (Estija), „Bunasta“ įmonių grupės (Lietuva, Latvija, Lenkija), PPL 33-35 Ltd. (Ukraina). Turėdami didelę tarptautinę komandą džiaugiamės sklandžiu ir kokybišku darbu kuriant prototipą.

Visos teisės saugomos © 2001-2020
Fitek EDI