Pasirašytas memorandumas dėl elektroninio kelių važtaraščio

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Muitinės departamentas, Valstybinė mokesčių inspekcija, Lietuvos transporto saugos administracija (toliau – LTSA), nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus asociacija „Infobalt“ bei Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija “Linava” pasirašė memorandumą dėl tarpvalstybinio krovinių vežimo skaitmeninimo.

Kaip skelbia Ekonomikos ir inovacijų ministerija, šiuo projektu siekiama sudaryti sąlygas verslui optimizuoti procesus ir integruoti veiklas į bendrą informacinių sistemų tinklą. Ši iniciatyva kilo įgyvendinant projektą „Skaitmeninis inovacijų tinklas“ (Digital Innovation Network, DIGINNO), kurio tikslas – skatinti skaitmeninę ekonomiką ir Baltijos jūros regione spartinti bendros rinkos kūrimą.

UAB “Sistemų integracijos sprendimai” (FITEK EDI) yra viena iš eCMR iniciatorių Lietuvoje ir šiuo klausimu glaudžiai bendradarbiauja su asociacija “Infobalt”. Įmonės generalinis direktorius Rišardas Bedulskis (nuotraukoje viduryje), turėjo garbės dalyvauti memorandumo pasirašyme ir padiskutuoti dėl eCMR su valdžios atstovais.

Plačiau apie tai skaitykite EIMIN spaudos pranešime bei vežėjų portale trans.info.lt.

Visos teisės saugomos © 2001-2020
Fitek EDI