UAB „Sistemų integracijos sprendimų“ (SIS) naudojamų sistemų sąveikumo (M2M) su i.MAS sprendimas –M2M (Machine 2 Machine) ar Sistema su Sistema – vadinasi SiMAS

VMI i.MAS

 

Dirbdami kartu su ekspertų grupe sukūrėme duomenų perdavimo į VMI i.MAS platformą SiMAS. Šiuo metu ši platforma automatiškai keičiasi duomenimis su i.VAZ ir i.SAF. Kai tik VMI atvers duomenų apsikeitimą su i.SAF-T, šis funkcionalumas taip pat bus pasiekiamas.

Be to, Si.MAS platformos pagalba galima ne tik keistis duomenimis, bet ir kurti i.MAS reikiamus XML failus, peržiūrėti reikiamą informaciją, ją redaguoti, peržiūrėti veiksmų istoriją. Mūsų tikslas – padėti verslui įgyvendinti duomenų apsikeitimą su i.MAS lengvai ir greitai. Duomenys gali būti surenkami iš Jūsų naudojamų sistemų ir perduodami į VMI i.MAS automatiškai, naudojant web-services paslaugą. Platforma turi modulinę konstrukciją, kuri lengvai leidžia pasirinkti reikiamą funkcionalumą.

i.MAS

SiMAS standartinis funkcionalumas

i.MAS funkcijos

SiMAS platformos architektūra

Screen Shot 2017-01-19 at 20.35.46

ERP – apskaitos tvarkymo sistema;
WMS – sandėlio ir / ar transporto valdymo arba atitinkama partnerių sistema;
DB – Si.MAS duomenų bazė, kurioje saugojamos operacijos ir dokumentai;
ODBC – duomenų bazių valdymo PĮ, atsakinga už ryšius su kitomis sistemomis;
Management – valdymo lygis, pasiekiamas per interneto naršyklę, įgalinantis kurti ir valdyti maršrutus ir su jais susijusią informaciją.

Visos teisės saugomos © 2001-2020
Fitek EDI