Sistemų integracijos sprendimai – i.SAF-T testuotoja

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos vykdo projektą „Standartizuotų buhalterinės apskaitos duomenų kaupimo ir tvarkymo posistemio (i.SAF-T) sukūrimas“. Šis projektas yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo bei yra vienas iš septynių Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (toliau – i.MAS) projektų programos dalių.

Mūsų įmonės specialistai tapo vienais iš pirmųjų i.SAF-T posistemio testuotojais. Tai suteikia teisę realiai išbandyti bei įvertinti šio posistemio funkcionalumą, procedūras, pateikti pastabas VMI, į kurias žadama atsižvelgti.

Kai tik VMI atvers duomenų apsikeitimą su i.SAF-T, galėsime Jums pasiūlyti mūsų, kartu su ekspertų grupe sukurtos, duomenų perdavimo į VMI i.MAS platformos Si.MAS naują funkcionalumą – duomenų apsikeitimą su i.SAF-T.

Kol kas galime Jums pasiūlyti mūsų sukurtu validacijos įrankiu pasitikrinti, ar Jūsų suformuota SAF-T rinkmena atitinka techninę specifikaciją ir techninius reikalavimus. Jums tereikia įkelti suformuotą XML failą įkelti į šį puslapį, pasirinkus validaciją pagal SAF-T v2.01:

Kadangi projektu siekiama sukurti standartizuotų buhalterinės apskaitos duomenų kaupimo ir tvarkymo posistemį, kuris būtų skirtas darbui su SAF-T rinkmenomis, siekiant užtikrinti greitesnį ir efektyvesnį apskaitos sistemoje registruotų ūkinių įvykių ir ūkinių operacijų apdorojimą bei tikslesnį jų įvertinimą, o jo tikslas – didinti VMI veiklos efektyvumą mokesčių apskaičiavimo ir sumokėjimo kontrolės srityje, standartizuojant ir automatizuojant nepatogų popierinių apskaitos duomenų pateikimo mokesčių administratoriui būdą, užtikrinant greitesnį, efektyvesnį jų apdorojimą, tikslesnį įvertinimą, tokiu būdu mažinant mokesčių mokėtojams tenkančią administracinę naštą, trumpinant kontrolės veiksmų trukmę, didinant mokesčių apskaitymą ir surinkimą į valstybės biudžetą, tad džiaugiamės, galėdami prisidėti prie Lietuvos verslo subjektų buhalterinės apskaitos duomenų teikimo valstybei palengvinimo.

Plačiau apie mūsų SiMAS produktą.
Informacija parengta remiantis VMI. Plačiau apie projektą VMI tinklapyje.

Visos teisės saugomos © 2001-2019
Fitek EDI