track-pod

Track-POD – puikus „viskas viename“ sprendimas, skirtas efektyviam prekių pervežimo sekimui ir valdymui realiuoju laiku. Naudodami šią unikalią sistemą, galite lengvai suplanuoti maršrutus, apimant daugybę išvykimo ir pristatymo taškų.

Track-POD taip pat turi tokias puikias savybes, kaip GPS sekimas, momentiniai pranešimai ir pristatymo patvirtinimas. Taip pat galima lengvai užfiksuoti parašus ir nuotraukas, kurie naudojami kaip sėkmingo pristatymo patvirtinimas.

Įmonių savininkams, vadovams, transporto vadovams ir vadybininkams daugiau nereikalingi GPS sekimo prietaisai ar dažni telefono skambučiai, norint sužinoti užsakymo statusą ar vairuotojo buvimo vietą.

Dabar išmanieji telefonai gali būti naudojami efektyviai organizuoti, koordinuoti ir kontroliuoti visą transporto priemonių sekimo ir darbo eigą. Visi vairuotojai, kurjeriai ir kiti darbuotojai dabar gali gauti momentinius užsakymus bet kurioje vietoje, pateikti momentinius pristatymo pranešimus ir veiklos ataskaitas.

Track-POD sprendimas yra atsakas į neatidėliotiną greitos, tikslios, lengvai pasiekiamos pristatymo paslaugos monitoring sistemos poreikį.

Daugiau http://www.track-pod.com/

Visos teisės saugomos © 2001-2020
Fitek EDI