UAB „SISTEMŲ INTEGRACIJOS SPRENDIMAI“ žengia į naują etapą

Informuojame apie svarbius pokyčius bei atsiveriančias papildomas galimybes – nuo 2018 m. sausio 1 dienos SIS tapo Baltijos šalyse ir Slovakijoje veikiančios finansinių technologijų įmonių grupės „Fitek“ dalimi.

„Fitek“ specializuojasi sąskaitų valdymo sprendimų srityje, grupės įmonės per metus apdoroja apie 25 mln. dokumentų popieriniu, elektroniniu formatu ir yra didžiausias sąskaitų operatorius, siekiantis verslui teikti automatizuotus sąskaitų duomenų valdymo sprendimus visais įmanomais elektroniniais formatais.

SIS sprendimai: elektroninių duomenų (EDI) apsikeitimas, el. archyvo, automatizuotų duomenų įkėlimo į VMI ir kitas valstybės institucijų administruojamas sistemas (i.MAS, RC eSąskaita) papildys „Fitek“ vystomų sprendimų ir teikiamų paslaugų paketą verslui.

Šie pokyčiai suteiks galimybes praplėsti klientų ratą Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje, didinti įmonių grupės konkurencingumą ir sprendimų teikiamą vertę. „Mūsų įmonių strategija ir vertybės labai panašios, tad lydimi bendros vizijos ir sujungę ilgametę patirtį, technologinius ir žmogiškuosius resursus būsime unikalūs sąskaitų valdymo automatizavimo srityje“ – pažymi SIS direktorius R. Bedulskis.

Visos teisės saugomos © 2001-2019
Sistemų integracijos sprendimai