ES – vieningos skaitmeninės rinkos strategijos įgyvendinimas

Rišardas Bedulskis, VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETE, Verslo vadybos fakultete š. m. vasario 15 d. 16:20 val. SRK-I 211 aud. RB_VGTU_2017-02supažindino studentus su vieningos Europos Sąjungos skaitmeninės rinkos kūrimu.
UAB „Sistemų integracijos sprendimai“ — Infobalt asociacijos narė. Įmonė ieškanti kartu su partneriais, ministerijomis, mokesčių inspekcija, registrų centru bendrų sąlyčio taškų, aktyviai dalyvaujanti  rengiant  nacionalinius projektus, dirbanti su IT sektoriaus ir verslo įmonėmis elektroninių sprendimų pritaikymo rinkai srityje.
Keturiolikos metų patirtį elektroninių sprendimų kūrime su regionuose pirmaujančiomis prekybos ir logistikos įmonėmis turintis R. Bedulskis apžvelgs ES, kaimyninių šalių ir Lietuvos iniciatyvas, atkreips dėmesį, į prioritetines kryptis ir naujas galimybes verslui.
Paskaita skirta tiems, kurie nori sužinoti apie Europos Sąjungos steigiamą vieningą skaitmeninę rinką, jos pagrindines dedamąsias (Building Blocks) ir konkrečių pavyzdžių iš dirbančio lūpų.
Moderatorius – verslo technologijų katedros docentė dr. Aurelija Burinskienė.
Visos teisės saugomos © 2001-2017
Sistemų integracijos sprendimai